Kısmetse Olur yarışmacısı seçimi kutlayanlara kin kustu!

Kısmetse Olur yarışmacısı Batuhan Boz, dünkü seçimin ardından zafer kutlaması yapan vatandaşlara ağır sözlerle tepki gösterdi.
Ecem Çetin
|
29 Mayıs 2023, Pazartesi - 17:30
Kısmetse Olur yarışmacısı seçimi kutlayanlara kin kustu!

Dün gerçekleştirilen cumhurbaşkanı ikinci tur seçimlerinin sonucunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yüzde 52,16 oy oranıyla yeniden cumhurbaşkanı seçildi.  

Sonucun ardından AK Parti ve Cumhur İttifakı seçmenleri sokağa döküldü ve gece boyu kutlama yaptı. İnsanlar ellerinde bayraklarla müziklerle sabaha kadar zaferi kutlamadı. 

Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Batuhan Boz, kutlamalara sert sözlerle tepki gösterdi. 

Küfürler savuran Boz, çektiği videoda şu ifadeleri kullandı;

" Bu toplum bağnazlığa aşık. Yobazlığa aşık"

"Bir şey söyleyeyim mi? Şu seslere bak, şu kornalara bak. Cehalet akıyor. Atatürk'ün hiçbir değeri kalmamış kardeşim bu toplumda. Bu toplum bağnazlığa aşık. Yobazlığa aşık. Geri kafalılığa aşık. Bilime değil. İlime değil hiçbir şeye değil. Cumhuriyetin, demokrasinin, Atatürk'ün ilkelerinin hiçbir kıymeti, önemi bu toplumda kalmamış kardeşim. Bokunuzda boğulun diyeceğim. Ama yine de benim vatanım, benim ülkem, benim bayrağım yine bir şey olursa mücadele edecek olan benim. Savaşacak kişi benim. Müziğiniz ... girsin ... oğulları. Anladınız mı? Bu kadar yani başka hiçbir şey demiyorum yani. Ulan Atatürk'ün sayesinde veriyorsunuz bu oyları."

http://ankaramasasi.com/haber/2084044/kismetse-olur-yarismacisi-secimi-kutlayanlara-kin-kustu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.