Meral Akşener rahatsızlandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in rahatsızlığı sebebiyle programlarının ertelendiği duyuruldu. İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in viral bir enfeksiyon geçirmesi sebebiyle yarın yapılacak Başkanlık Divanı toplantımız ve 26 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek Eskişehir programımız ilerleyen bir tarihe ertelenmiştir" açıklamasında bulundu.
Mevlüt Peker
|
24 Eylül 2023, Pazar - 19:40
Meral Akşener rahatsızlandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yaşamış olduğu viral enfeksiyon rahatsızlığı nedeniyle pazartesi ve salı günü katılması planlanan programlarını ileri tarihe erteledi.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, eski adı Twitter olan sosyal medya paylaşım sitesi X’teki @zorlu77 hesabından yaptığı açıklamada, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in rahatsızlığı ve program ertelemelerine ilişkin şu bilgilendirmelerde bulundu:

"Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in viral bir enfeksiyon geçirmesi sebebiyle yarın yapılacak Başkanlık Divanı toplantımız ve 26 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek Eskişehir programımız ilerleyen bir tarihe ertelenmiştir."

Hastaneye kaldırıldı

Ateş, kusma, ağrı ve halsizlik şikayetiyle Başkent Ankara'da bir hastaneye başvuran Meral Akşener'e viral enfeksiyon teşhisi konulduğu öğrenildi. Yapılan kontrollerinde enfeksiyona bağlı olarak kan değerleri yüksek çıkan İYİ Parti lideri Meral Akşener, tedbiren hastanede müşahede altında tutuluyor. Meral Akşener'in genel sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Kılıçdaroğlu'ndan geçmiş olsun telefonu

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, viral enfeksiyon geçirerek tüm programları iptal olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e "geçmiş olsun" telefonu açtı.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, viral enfeksiyon geçiren İYİ Parti lideri Meral Akşener'i telefonla arayarak Akşener'in sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı ve "geçmiş olsun" dileklerini bildirdi.

http://ankaramasasi.com/haber/2101435/meral-aksener-rahatsizlandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.