Altay yeni başkanını seçti

Altay'ın olağanüstü genel kurulu, tek liste ile seçime giren Murat Pervane'nin 92 oy alarak yeni başkan olarak seçilmesiyle sonuçlandı.
Ersin Küçükbarak
|
16 Kasım 2023, Perşembe - 22:51
Altay yeni başkanını seçti

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Toplantı Salonu'nda gerçekleşen kongrede, Altay'ın borcu 602 milyon TL olarak açıklandı. 

Ayhan Dündar'ın başkanlık döneminin sona ermesiyle birlikte, başkan yardımcısı olarak görev yapan Murat Pervane, bu kez başkanlık koltuğuna oturdu.

Altay'ın yeni başkanı Murat Pervane, üç yıllık bir projeyle göreve geldiklerini ve ilk hedeflerinin futbol takımını ligde tutmak olduğunu belirtti. 

Pervane, sezon sonunda transfer yasağını kaldırmayı amaçladıklarını ve 110. yıla özel vefa forması hazırlayarak 1 milyon formayı satmayı hedeflediklerini açıkladı.

Murat Pervane şunları söyledi:

Yeni yönetimde Murat Pervane'nin yanı sıra birçok isim yer alıyor. 


Eski başkan Ayhan Dündar, görev süresi boyunca kulübün zor bir dönemden geçtiğini ve yeni yönetimin desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Genel kurula eski başkanlar Ahmet Taşpınar, Erdinç Altınyeleklioğlu ve Cihangir Marmara da katılım gösterdi. Altay'ın borçları ve kulübün geleceği konusundaki belirsizlik, yeni yönetimin önünde çözülmesi gereken önemli sorunlar olarak duruyor.

http://ankaramasasi.com/haber/2110436/altay-yeni-baskanini-secti

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.