Karadeniz Ereğli’de okullar 2 gün tatil

Fırtınanın vurduğu Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesi için Zonguldak Valiliği “eğitime 2 gün ara” verilmesi kararını aldı.
Mevlüt Peker
|
20 Kasım 2023, Pazartesi - 18:29
Karadeniz Ereğli’de okullar 2 gün tatil

Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, devam eden olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime iki gün ara verildiği duyuruldu.

Valiliğin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, 21 ve 22 Kasım tarihlerinde ilçe genelindeki tüm resmi ve özel örgün, yaygın eğitim kurumları, rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil olmak üzere eğitime ara verileceği belirtildi.

Engelli ve hamile personel için idari izin

Aynı açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin, belirtilen tarihlerde iki gün süreyle idari izinli sayılacağı ifade edildi.

16. Hamsi Festivali ertelendi

Karadeniz Ereğli Belediyesi, 25-26 Kasım'da gerçekleştirilmesi planlanan 16. Hamsi Festivali'nin, olumsuz hava koşulları nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Belediyenin yaptığı açıklamada, Ereğli'nin yaşadığı doğal afet sonrasında kentin yaralarını sarmak ve afetin izlerini silmek için tüm ekiplerin seferber olduğu belirtilerek, belediyenin önceliğinin hasarları gidermek olduğu vurgulandı.

http://ankaramasasi.com/haber/2110877/karadeniz-ereglide-okullar-2-gun-tatil
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.