Serhat Oğuz'dan Neslihanoğlu'na 'aday' göndermesi

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ABB CHP Grup Başkanvekili Yaşar Neslihanoğlu'nun "Mansur Yavaş bu seçimde yüzde 60 oy ile gelecek. Karşısına adaylar çıkmaya cesaret edemiyor" sözlerine yanıt verdi. Oğuz, "İttifakımızın liderleri bir işaret versin bakın kaç tane babayiğit çıkacak." diye konuştu.
Onur Çetinkaya
|
20 Kasım 2023, Pazartesi - 21:37
Serhat Oğuz'dan Neslihanoğlu'na 'aday' göndermesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi  Kasım Ayı Meclis Toplantısı'nın 15. birleşimi gerçekleştirildi. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi  CHP Grup Başkanvekili Yaşar Neslihanoğlu,"Mansur Yavaş bu seçimde yüzde 60 oy ile gelecek. Karşısına adaylar çıkmaya cesaret edemiyor" diye konuştu.

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Neslihanoğlu 'nun sözlerine kürsüden yanıt verdi.

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde muhalefetin Kemal Kılıçdaroğlu'ndan yüzde 60 oy beklemesine atıfta bulunan Oğuz, Mansur Yavaş'ı karşısına çıkacak adaya ilişkin ise, "Yaşar Neslihanoğlu şöyle bir cümle kullandı. Mansur beyi eleştirdiğimiz zaman gerçeğe parmak bastığımız zaman iyi ama saha öyle mi söylüyor seçmeni tanıyorsak bu seçmen hangi saatte neyi nasıl yapacağını herkesten çok iyi bilir. Anadolu insanının irfanı o irfan ne zaman devreye girerse biz inanıyoruz ki en doğru kararı verir. Görmediğiniz şey bu anket biliminin gerçeklerine inanıyor olabilirsiniz. Ama biz Anadolu insanının irfanına inanıyoruz. İnanıyoruz ki Anadolu insanının irfanı önümüzdeki süreçte galip gelecek." diye konuştu.

"Bir işaretle bakın kaç babayiğit çıkacak"

Sözlerine devam eden Oğuz, "Yaşar Neslihanoğlu'nun Mansur Yavaş'ın karşısına çıkaracak aday bulamıyorsunuz sözüne, İttifakımızın liderleri bir işaret versin bakın kaç tane babayiğit çıkacak. El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu gülle sanırmış o zaman göreceksiniz." ifadelerini kullandı.

http://ankaramasasi.com/haber/2110890/serhat-oguzdan-neslihanogluna-aday-gondermesi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.