Ömer'in son hamlesi Gamze'yi çileden çıkarıyor! Ömer bu akşam Star'da

Star TV'de pazartesi akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen Ömer dizisi bu akşam yeni bölümüyle yine izleyicisini ekrana kilitleyecek.
Ecem Çetin
|
01 Nisan 2024, Pazartesi - 17:29
Ömer'in son hamlesi Gamze'yi çileden çıkarıyor! Ömer bu akşam Star'da

Sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken, Star TV'nin sevilen dizisi  Ömer,  heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.  

Yeni bölümde neler yaşanacak?  

Safiye'nin Ömer'e evlenmek için uygun birini aradığını öğrenen Gamze, bu duruma inanmakta zorlanır. Fakat Gamze ile ilişkisinin hayal kırıklığıyla sonuçlandığını ve kalbinin sesini dinlemenin onu mutsuz ettiğini düşünen Ömer, artık bu konuda babasının uygun gördüğü şekilde ilerleyeceğini söyler. Reşat ve Nurhayat, sevdalarının geçmişte kaldığına kendilerini inandırmaya çalışsalar da durumun hiç de öyle olmadığını biliyorlardır. Nisa'nın gönlünü kazanmak için aşk notlarına devam eden Hakan, karmaşık duygular hissettiği bir durumla karşı karşıya kalır. Ömer, Safiye'nin bulduğu gelin adaylarıyla görüşürken Gamze gururu, sevgisi ve öfkesi arasında sıkışıp kalır. Çiçek, Reşat ile Nurhayat arasında bir şeyler olduğundan şüphelenmeye başlar. Ömer'in son hamlesi Gamze'yi çileden çıkarırken ikili arasındaki atışmalar devam eder. Nuran hiç hazzetmese de Fatma ile Rahmi arasındaki aşkta, herkesi şaşırtan yepyeni bir gelişme yaşanır.

Yapımını OGM Pictures’ın yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Deniz Madanoğlu ve Sedef Bayburtluoğlu Gürerk alıyor.  

Gökçe Bahadır, Barış Falay, Selahattin Paşalı'nın başrolünü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda  Merve Dizdar, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Muharrem Türkseven, Melike Güner ve Zerrin Sümer, Esra Akkaya, Erol Babaoğlu, Burcu Cavrar, Özgür Daniel Foster, Damla Makar yer alıyor.  

Ömer, bu akşam saat 20.00’de Star’da.

http://ankaramasasi.com/haber/2131972/omerin-son-hamlesi-gamzeyi-cileden-cikariyor-omer-bu-aksam-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.