Bahar dizisinden ön izleme sahnesi yayınlandı!

Bahar dizisi bu akşam 8. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümü merakla beklenen diziden bir ön izleme sahnesi yayınlandı.
Ecem Çetin
|
02 Nisan 2024, Salı - 16:47
Bahar dizisinden ön izleme sahnesi yayınlandı!

Başrolünde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya'nın yer aldığı, Show TV'nin sevilen dizisi bu akşam 8. bölümüyle ekrana gelecek. 

Show TV’nin, MF Yapım imzalı dizisi ''Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’’ın merakla beklenen yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi yayınlandı.

Ön izleme sahnesinde karşı karşıya gelen Bahar ve Timur arasında iplerin gerileceğinin ipuçları verildi.Demet Evgar ve Mehmet Yılmaz Ak’ın oyunculuk performanslarıyla göz doldurduğu ön izleme sahnesinde Bahar’ın isyanı dikkat çekti. Bahar’ın “Ne zaman itiraf edeceksin?” sözleriyle şaşkına dönen Timur, “Sen beni ne zamandır aldatıyorsun?” sorusuyla iyice köşeye sıkıştı. İkili arasında gerçekleşecek büyük hesaplaşmanın ardından neler yaşanacağı ise merak konusu oldu.

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” her salı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Bahar’ın 8. Bölüm Önizleme Sahnesi;

https://www.youtube.com/watch?v=ocfvsblebwE

http://ankaramasasi.com/haber/2132128/bahar-dizisinden-on-izleme-sahnesi-yayinlandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.