Baloda neler yaşanacak? Bahar, bu akşam Show TV'de

Show TV'de salı akşamlarına damgasını vuran Bahar dizisi, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizide baloda yaşanacaklar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.
Ecem Çetin
|
16 Nisan 2024, Salı - 17:43
Baloda neler yaşanacak? Bahar, bu akşam Show TV'de

İlk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çeken ve salı akşamları büyük bir ilgiyle izlenen  ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?' bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Yeni bölümde neler yaşanacak?  

Timur ile Rengin kaçınılmaz sona doğru yaklaşmaktadır. Timur, Bahar’a her şeyi itiraf etme noktasına gelir. Bu nedenle Rengin, kendisini yeni ve büyük kararların eşiğinde bulur. Yaşadığı şüphenin çıkmazındaki Bahar’ın sağlık durumu kötüleşir. Yakın çevresi Bahar’a destek olmak için kolları sıvar. Organ yetmezliği tanısı ile gelen yeni bir hasta Bahar’da çok tanıdık duygular uyandırır. Bu hastaya yardımcı olabilmek Bahar için kişisel bir mesele halini alır. Bahar aradığı desteği kadın dayanışmasında bulacaktır. Timur gerçeklerin üstünü kapamaya çalışsa da sırrı git gide yayılır. Rengin’in yaptığı baskılar Timur’u kaçınılmaz bir sona doğru götürür. Hastaneye bağış toplamak için düzenlenen balo sırasında büyük bir gerçek ortaya çıkacaktır.

Yapımcılığını  MF Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Diziyi, Ayça Üzüm kaleme alıyor.    

Dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi isimler yer alıyor.

http://ankaramasasi.com/haber/2133943/baloda-neler-yasanacak-bahar-bu-aksam-show-tvde
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.