Bahar ne sürpriz hazırlıyor? Bahar dizisi bu akşam Show TV'de

Show TV'de salı akşamlarının vazgeçilmesi olan ve ilgiyle izlenen Bahar dizisi bu akşam 10. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.
Ecem Çetin
|
23 Nisan 2024, Salı - 14:49
Bahar ne sürpriz hazırlıyor? Bahar dizisi bu akşam Show TV'de

Salı akşamları Show TV'de ekrana gelen, ilk bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen   ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?' bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Yeni bölümde neler yaşanacak?  

Timur ve Bahar’ın ilişkisi herkes tarafından öğrenilir. Rengin yaşadığı hayal kırıklığıyla kendisi ve Parla için doğru olanı yapmaya uğraşır. Evren hastaneye gelen çekim ekibi sayesinde ağır bir yükün altına girer, Bahar için bu yükü kaldırmaya karar verir ve Timur’u uyarır. Çekim ekibi hastanenin tuhaf anlarına şahit olur. Timur ailesiyle arasındaki dengeyi kurmaya çalışırken Bahar herkes için çok büyük bir sürpriz hazırlamaktadır!

Yapımcılığını  MF Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Diziyi, Ayça Üzüm kaleme alıyor.    

Dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi isimler yer alıyor.

http://ankaramasasi.com/haber/2135062/bahar-ne-surpriz-hazirliyor-bahar-dizisi-bu-aksam-show-tvde
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.