Kuruluş Osman dizisi 160. bölümüyle ekrana gelecek

Çarşamba akşamları ilgiyle izlenen ve reyting rekorları kıran ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek.
Ecem Çetin
|
15 Mayıs 2024, Çarşamba - 17:36
Kuruluş Osman dizisi 160. bölümüyle ekrana gelecek

5 sezondur ATV'de izleyici karşısına çıkan, sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken  Kuruluş Osman dizisi  heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.    

Yeni bölümde neler yaşanacak? 

Osman Bey, tekfurla anlaşan Yakup Bey ve İbrahim Bey ‘e karşı asla geri durmayacağını ifade eder. Mekece Kalesi’ni kendisine av bellediğini söyleyen Osman Bey, kaleyi ele geçirmek için nasıl bir yol izleyecektir?  Germiyan ve Kayı arasında başlamış olan savaş sebebiyle Gonca Hatun derin bir acı yaşamaktadır. Bir yanda sevdiği adam diğer yanda ata ocağı olan Gonca Hatun bu durumla nasıl baş edecektir?  Melike Hatun, Bala Hatun’a misafir olur. Artık düşmanlara karşı birlik olacaklarını söyler. Bala Hatun, Melike Hatun’a tekfurlarla yaptıkları anlaşmayı hatırlatarak onun samimiyetini sınar. Melike Hatun’un obaya gelmekteki asıl amacı nedir? Bala Hatun, Melike Hatun tehlikesine karşı ne yapacaktır?  Orhan Bey Ulcay’ın inine gitmiştir. Orhan Bey Ulcay’ı ele geçirebilecek midir?  Yakup Bey ve İbrahim Bey, Osman Bey’i yalnız bırakmak için Gündüz Bey’i yanlarına çekmeye çalışırlar. Gündüz Bey’i nasıl bir kozla yanlarına çekmeye çalışacaklardır?  Yakup Bey ve İbrahim Bey oyunlarını kurarken, Osman Bey de kendi hamlesi için hazırlanmaktadır. Osman Bey’in hamlesi nedir? İki büyük beye karşı galip gelebilecek midir?

Yapımını Bozdağ filmin, yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz oturuyor. Diziyi Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, A. Kadir İlter, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Aslı Zeynep Peker Bozdağ gibi isimler kaleme alıyor.  

http://ankaramasasi.com/haber/2138556/kurulus-osman-dizisi-160-bolumuyle-ekrana-gelecek
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.