Keçiören Belediyesi kısıtlamayı, temizliğe çevirdi

Keçiören Belediyesi, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek ilçeyi deterjanlı suyla yıkadı.
Zeliha Demirci
|
07 Aralık 2020, Pazartesi - 11:30
Keçiören Belediyesi kısıtlamayı, temizliğe çevirdi

Keçiören Belediyesi, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında uygulanan 54 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek ilçedeki sokak, kaldırım, işyeri önleri ve apartman girişlerini deterjanlı suyla yıkadı.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Koronavirüsle mücadelemizi her bir mahallemizde yürüttüğümüz detaylı temizlik çalışmalarıyla sürdürüyoruz. Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek şehrimizi hem temizledik hem de dezenfekte ettik. Muhtarlarımızla koordineli bir şekilde yaptığımız bu çalışmalarımız salgın bitene kadar 51 mahallemizde aralıksız devam edecek” dedi.

50 kişilik ekip kuruldu

Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 54 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması boyunca vatandaşların sağlığı için köşe bucak temizlik yaptı. Belediye tarafından kurulan 50 kişilik personel ile birlikte 3 adet yol süpürme aracı sokakların daha sağlıklı ve temiz olması amacıyla sokakları, kaldırımları, işyeri önlerini ve apartman girişlerini deterjanlı suyla yıkadı. Ekipler, sokakların insansız olması dolayısıyla rahat ve detaylı bir çalışmadı yürüttü.

http://ankaramasasi.com/haber/426809/kecioren-belediyesi-kisitlamayi-temizlige-cevirdi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.