Mehmet Ali Erbil: Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun

Mehmet Ali Erbil, "Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz, Cumhurbaşkanımızdan da Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun." dedi. Bir çok sosyal medya kullanıcısı bu sözler ardından Mehmet Ali Erbil'e tepki gösterdi.
Ankara Masası
|
10 Mayıs 2021, Pazartesi - 11:24
Mehmet Ali Erbil: Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Mehmet Ali Erbil, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'ın sorularını yanıtladı.

Hastalık sürecinde yaşadıklarının maneviyatını derinden etkilediğini söyleyen Erbil, "Yaşadığım bu hastalık süreciyle tekrar Allah'a bağlandım. Hastalık öncesi bağım zayıftı. Şimdi inancım çok kuvvetlendi. Yaşadığım her şey kader. Kimin aklına gelirdi benim gibi hareketli bir adamın bu duruma düşeceği. İnançlı şekilde dik durup bunun da üstesinden geleceğimi düşünüyorum. Sık sık türbeleri ziyarete gidiyorum. Dua ediyorum gittiğim türbelerde. En son Bursa'ya gittim mesela. İnsanlar beni görünce büyük ilgi gösterdi" dedi.

Erbil “20 yıldır ayda bir hastaneye yatıp ilaç alıyorum. SSK'lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi" ifadelerini kullandı.

Los Angeles'ta hastalandığında götürüldüğünü hastanede 2 saate yakın bekletildiğini anlatan Erbil, "Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Öte yandan Erbil, bu sözleri ardından sosyal medyada linç edildi. 

http://ankaramasasi.com/haber/766732/mehmet-ali-erbil-cumhurbaskanimizdan-da-saglik-bakanimizdan-da-allah-razi-olsun
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.