Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları....
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Asi
13:00-Gelinim Mutfakta
15:45-Arka Sokaklar
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Çok Güzel Hareketler 2/ Yeni Bölüm
23:30-İki İyi Çocuk
01:45-Gelinim Mutfakta
03:45-Arda ile Omuz Omuza
04:30-Küçük Ağa
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Kiralık Aşk
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Kolonya Cumhuriyeti
22:30-
Kolonya Cumhuriyeti
00:30- Yerli Dizi
03:00-Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00-Kiralık Aşk
BBN Türk TV
7:00 Gün Işığı
10:00 Haber Bülteni
10:30 BBN Finans
11:00 Hafta İçi
12:30 Öğle Arası
13:30 Haber Bülteni
14:00 Haber Bülteni
14:30 Haber Bülteni
15:00 Haber Bülteni
15:30 Haber Bülteni
16:00 Haber Bülteni
16:30 Haber Bülteni
17:00 BBN Ekonomi
18:00 Son Durum
19:15 BBN Spor
19:30 Ana Haber
20:30 Hafta Başı
23:30 Son 24 Saat
0:30 Hafta Başı
2:30 Dünden Yarına
3:30 Ana Haber
4:30 Son 24 saat
5:30 Hafta İçi
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Yasak Elma / Yeni Bölüm
23.45-Kanunsuz Topraklar
02.45-Mahkum
05.00-Kefaret
06.00-Kadın
ATV
08: 00-Kahvaltı Haberleri
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Kalp Yarası / Yeni Bölüm
00: 20-Kuruluş Osman
03: 20-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
05: 35-Maraşlı
Show Tv
08:15-Bu Sabah
10:15-Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
12:15-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Üç Kuruş/Yeni Bölüm
00:15-Aziz
02:45-Üç Kuruş
05:00-Aşk Laftan Anlamaz
TRT 1
09:00-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30-Tozkoparan İskender
11:45-Gönül Dağı
14:00-Bizim Köyün Kızları
16:45-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Alparslan: Büyük Selçuklu / Yeni Bölüm
00:15-Gönül Dağı
03:00-Alparslan: Büyük Selçuklu
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-MasterChef Türkiye
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm
00:15-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
05:00-Dizi
Teve2
09:00-Akasya Durağı
11:00-teve2 Magazin Masası
13:00-Kırık Hayatlar
14:00-Aşk-ı Memnu
16:00-Yaprak Dökümü
18:00-Yaprak Dökümü
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Tatlı Hayat
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:15- teve2 Magazin Masası
03:45-Akasya Durağı
04:50-Kırık Hayatlar
CNN Türk
06:00 A'dan Z'ye
07:00 A'dan Z'ye
08:00 A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
01:30-Ne Oluyor?
05:00-Ana Haber
HaberTürk
09.00-Para Gündem
10:00-Para Gündem
11:00-Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Habertürk Manşet
15:00-Habertürk Manşet
15:45 Spor Bülteni
16:00-HT 360
17:00-Akşam Haberleri
18:00-Akşam Haberleri
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00-Ana Haber Bülteni
20:30-Teke Tek
23:00-Açık ve Net
02:00-Teke Tek
04:00-Açık ve Net