Son dönemde birçok ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki baş yapıtlar...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Evim Şahane
13:00-Gelinim Mutfakta
15:45-Ece Üner ile Susma
18:45-Kanal D Ana Haber
20:00-Çok Güzel Hareketler 2/ Yeni Bölüm
23:30-Dört Köşe
02:0-Gelinim Mutfakta
04:00-Arda ile Omuz Omuza
04:45-Ece Üner ile Susma
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Kiralık Aşk
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-Hükümet Kadın
22:30-Hükümet Kadın
00:30-Sana Söz
03:00-Güzel Köylü
05:00-Kiralık Aşk
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.45-Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Yasak Elma / Yeni Bölüm
23.45-Evlilik Hakkında Her Şey
02.30-Kanunsuz Topraklar
05.00-Bay Yanlış
06.00-Yasak Elma
ATV
08: 30-Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Kalp Yarası / Yeni Bölüm
00: 20-Bir Zamanlar Çukurova
03: 45-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
Show Tv
08:15-Bu Sabah
10:15-Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
12:15-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:10-Senin Hayatın
18:45-Show Ana Haber
20:00-Üç Kuruş/Yeni Bölüm
23:45-Aziz
02:30-Üç Kuruş
05:15-Yeni Gelin
TRT 1
09:00-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:30-Tozkoparan İskender
11:45-Gönül Dağı
14:00-Bizim Köyün Kızları
16:45-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Alparslan: Büyük Selçuklu / Yeni Bölüm
00:15-Pelin Çift İle Gündem Ötesi
01:30-Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı
01:45-Yerli Dizi
03:50-Bizim Köyün Kızları
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-MasterChef Türkiye
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm
00:15-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:00-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
05:00-Dizi
Teve2
09:00-Akasya Durağı
11:00-teve2 Magazin Masası
13:00-Kırık Hayatlar
14:00-Aşk-ı Memnu
16:00-Yaprak Dökümü
18:00-Yaprak Dökümü
19:45-Kelime Oyunu
21:15-Dadı
23:30-Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:15-Kanıt
03:45-Akasya Durağı
04:50-Kırık Hayatlar
CNN Türk
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
HaberTürk
09.00-Para Gündem
10:00-Para Gündem
11:00-Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Habertürk Manşet
15:00-Habertürk Manşet
15:45 Spor Bülteni
16:00-HT 360
17:00-Akşam Haberleri
18:00-Akşam Haberleri
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00-Ana Haber Bülteni
20:30-Teke Tek Bilim
23:00-Açık ve Net
02:00-Teke Tek Bilim
04:00-Açık ve Net