Kılıçdaroğlu kredi kartı borçlularına seslendi

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı yeni videoda kredi kartı borcu olanlara seslendi.
Ersin Küçükbarak
|
26 Mayıs 2023, Cuma - 09:18
Kılıçdaroğlu kredi kartı borçlularına seslendi

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı sosyal medyadan bir kez daha paylaşım yaptı.

Kılıçdaroğlu bu kez kredi kartı borçlularına seslendi.

“Kredi kartı borcundan dolayı dara düşen vatandaşlarımız, bu çağrım size… Vatanını seven sandığa gelsin!” ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu videoda şunları dile getirdi:

“Bireysel kredi kartı borçlarınıza kesin çözüm getireceğim”

“Sevgili vatandaşlarım zor durumda olduğunuzu biliyorum, borçlarınızı ödemekte büyük zorluklar çektiğinizi de biliyorum. İcra dairelerindeki milyonlarca dosyayı da biliyorum. İktidara gelir gelmez bireysel kredi kartı borçlarınıza kesin çözüm getireceğim.”

“Bankalarla masaya oturacağız ve belli bir kırımla bu borçları üstleneceğiz”

“ Erdoğan’ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş borçlarınızı devletimizin hazinesi bankalardan devralacak. Bankalarla masaya oturacağız ve belli bir kırımla bu borçları üstleneceğiz.”

"Kredi kartı borcunun sadece ana parası tahsil edilecek, faizin tamamı silinecek”

“ Borç altında ezilen vatandaşlarımız için kolaylaştırıcı ödeme çözümleri sunacağız. Kredi kartı borcunun sadece ana parası tahsil edilecek o da 36 ay taksitle. Faizin tamamı silinecek. Böylece yüzbinlerce vatandaşımız bu yükün altında ezilmekten kurtulacak. Rahat bir nefes alacak. Borç batağı yüzünden yuvalar dağılmayacak.”

“Vatanını seven, yarınını düşünen sandığa gelsin”

“ Sevgili yurttaşlarım 28 Mayıs bir seçimin ötesinde bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkece borç batağına saplanma referandumudur. Vatanını seven, yarınını düşünen sandığa gelsin, oy versin.”

http://ankaramasasi.com/haber/2083616/kilicdaroglu-kredi-karti-borclularina-seslendi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.