Türk bayrağını çiğneyen hain yakalandı

Türk bayrağının üzerine basarak video çeken hain, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yakalandı.
Mevlüt Peker
|
13 Ağustos 2022, Cumartesi - 23:06
Türk bayrağını çiğneyen hain yakalandı

Bağcılar’da Türk bayrağının üzerine ayakları ile basarak çektiği videoyu sosyal medya hesaplarında paylaşan şahıs, polis ekiplerinin yaptığı denetimler sonucu gözaltına alındı. Şüpheli "Devletin Egemenlik Alametlerini Aşağılama" suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bağcılar’da Türk bayrağı üzerine ayakları ile basarak çektiği videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşan şahıs polis ekiplerinin yaptığı denetim sonucu tespit edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü Ekipleri yaptıkları çalışmada İ.A.B.’ı gözaltına aldı. "Devletin Egemenlik Alametlerini Aşağılama" suçundan gözaltına alınan İ.A.B., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

http://ankaramasasi.com/haber/1712488/turk-bayragini-cigneyen-hain-yakalandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

Yorumunuz İletilmiştir.
Serkan
11 Ağustos 2023, 18:38
Bunun gibi milyonlarca müptezel var ülkemizde Ortadoğu'nun Afganistan'ın Pakistan'ın Afrika'nın işe yaramaz milyonlarca müptezel olumlu'nun çocuğu Vahabi köpeklerini ülkemize doldurdular yazıklar olsun yazıklar olsun ülkemiz tam anlamıyla bir istila altında ben bundan sonra ailecek oyumuzu Zafer partisine Ümit Özdağ vereceğiz Bizi anca bu işgalden istiladan o kurtarırız bu AKP iktidarında bunları gönderecek yüz kalmamış aksine bunlara vatandaşlık veriyor rezillik diz boyu ülkemiz topraklarımız Elimizin altından gidiyor 400 bin dolara vatandaşlık verilir mi arkadaş şehitlerin kanıyla alınmış bu kutsal toprakları para karşılığı satanlara yazıklar olsun.