Ankara'da Kahramanmaraş Dayanışma Günleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde Kahramanmaraşlı esnaflara destek olmak için dayanışma günleri düzenleniyor. 100 esnaf dayanışma gününde ürün satışı yapacak.
Murat Saltan
|
17 Mart 2023, Cuma - 14:04
Ankara'da Kahramanmaraş Dayanışma Günleri

Depremin ilk gününden itibaren tüm imkanlarını seferber eden Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) bu sefer Kahramanmaraşlı esnafa destek olmak için kolları sıvadı.

ABB,  Altınpark’taki ANFA Fuar ve Kongre Merkezi'nde Kahramanmaraşlı 100 esnafın katılımıyla Kahramanmaraş Dayanışma Günleri’ başlattı.  Dayanışma günlerinde ürünlerini Ankaralılarla buluşturacak 100 esnafa ABB lojistik desteğin yanı sırada konaklama hizmeti de verecek.

Tezgahlarda ne ararsan var

 2 bin 400 metrekarelik alanda 16-18-21 ve 24 metrekarelik satış alanlarında depremzede esnaf satış yapacak. 

Kahramanmaraş Dayanışma Günlerinde; antika, ayakkabı, baharat, bakır, çanta, deri, giyim, seramik, gümüş, saat, kozmetik, kuruyemiş, kuyumcu, oyuncak, restoran, şarküteri, şekerleme, seyahat acentesi, süt ürünleri, tatlı-dondurma, yöresel ürünler ve züccaciye gibi farklı iş kollarında faaliyet gösteren esnaflar ürünlerini satacak.

17 Mart 2023 Cuma günü bugün başlayan Kahramanmaraş Dayanışma Günleri'nde esnafa destek olmak isteyenler 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret gerçekleştirebilecek.

http://ankaramasasi.com/haber/2075536/ankarada-kahramanmaras-dayanisma-gunleri
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.